בית גבריאל קרית גת

על הבית

בית גבריאל קריית גת, הינו מרכז גריאטרי חדיש הנותן מענה לתושבי אזור הדרום. הבית ממוקם בסמיכות למרכז "ביג", בתי קפה, מסעדות וסופר, ובכך מאפשר לדייריו להמשיך להיות חלק אינטגרלי מהקהילה בעיר. בנוסף, מצויים בסמוך לבית מוקדים חשובים כמוקד מד"א, משטרה וכיבוי אש. מבחינת תחבורה, מצוי הבית בסמוך לתחנת הרכבת וליציאה לכביש 6 כך שגם ההגעה של אורחים הגרים מחוץ לעיר הינה נוחה ופשוטה. הבית נפתח ב-1 באוגוסט 2011 ובו שלוש מחלקות סיעודיות ומחלקה אחת של תשושי נפש.
הבית נבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועומד בדרישות ובתקנים החדשים והמחמירים של משרד הבריאות. הבית מצויד בריהוט, ציוד רפואי וסיעודי מהחדשים והמתקדמים ביותר ומעניק לדייריו ארוחות ברמה מלונאית גבוהה. ובכלל זה מזון כשר המותאם אישית לכל דייר.
בבית גבריאל מקבלים הדיירים טיפול רפואי, טיפול סיעודי, תזונתי, פיזיותרפיה, שירות סוציאלי, קלינאית תקשורת, ריפוי בעיסוק, קבוצות טיפוליות, פעילויות העשרה, אירועי תרבות, חוגים, חדר חושים, הרצאות, ימי הולדת ומסיבות בחגים. כל זאת מאנשי מקצוע המובילים בדרום המשלבים טיפול איכותי תוך כדי מתן יחס אישי וחם.
ברחבי הבית ישנן פינות ישיבה מזמינות, הכוללות מתקני שתייה, כורסאות טלוויזיה ומתקנים נוספים והכול בכדי שדיירי הבית ואורחיו ירגישו הכי בבית ויהנו מסביבה נעימה ומזמינה. בנוסף, לכל מחלקה ישנה יציאה לחצר פרטית, הנגישה לכיסאות גלגלים ומאפשרת לתושבי הבית ואורחיהם ליהנות מסביבה מטופחת ונינוחה.

דבר הצוות הרפואי

גיטנה פולונסקי – מנהלת בית גבריאל קרית גת

אני מאמינה כי לכל אחד יש את הזכות להזדקן בכבוד, בסביבה תומכת, מכבדת ואוהבת.
הצורך הבסיס שלנו כבני אדם ובמיוחד של אנשים בגיל הזקנה הוא להרגיש שרואים ומכבדים את הצרכים האינדיבידואלים שלנו ורואים אותנו קודם כל כבני אדם.
אחת המטרות שאני מציבה לעצמי כמנהלת הבית הוא ליישם חזון זה בבית אבות ולהעניק לדיירי הבית יחס חם ומכבד, לשמר איכות חיים מיטבית ומותאמת ככל הניתן לצורכיהם האישיים של כל דייר.
אני מאמינה כי דייר הוא במרכז וכולנו בלי יוצא מן הכלל נמצאים כאן קודם כל בשבילם וכמובן גם בשביל המשפחות.

דבר הצוות הרפואי

אנה קימלמן – אחראית תחום השירות הסוציאלי

העבודה הסוציאלית הוא תחום מסועף ומגוון שמכיל בתוכו אספקטים שונים של דאגה לרווחתו הנפשית והפיזית של דייר. זה כולל בתוכו התאמת מקום פיזי לדייר (מקום בחדר וחדר יום) יחד עם האחות, תמיכה בדייר ובמשפחתו במהלך ההסתגלות ובכלל, מינוי אפוטרופוס/מיופה כח לענייני גוף, טיפול קבוצתי ופרטני לדיירים ולמשפחות, הגברת מודעות, איתור וטיפול במקרי חשד להתעמרות, טיווח בין דייר/משפחתו לצוות המוסד לפי צורך, סיוע במיצוי זכויות ועוד..
אני מאמינה שבניית יחסי אמון הדדיים שמתחילים מתיאום ציפיות ביום הקבלה, סטנדרטים גבוהים באיכות הטיפול ויצירת קשר שוטף עם דייר ומשפחתו – הינם מתכון להרגשה טובה ושביעות רצון גבוהה הן של הדייר והן של בני משפחתו.

מריאנה שולומון פרץ – מנהלת הסיעוד

מנקודת מבט אישית, עיקר הדגש בגיל השלישי צריך להיות על שיפור איכות חיי הקשיש בדגש על חיים מלאים ומשמעותיים במסגרת כל מוגבלות,
מתן הקלה על משפחתו של הדייר ככל הניתן ומענה מיטבי לכל צורך שמתעורר.
אני מאמינה בהעברה לצוות המטפל את אהבת האדם באשר הוא, תוך הבנה וידיעה עמוקה שלכולם מגיע טיפול ראוי בכל גיל ובכל מצב תפקודי.

סביבת הדיור

הצוות המיקצועי של בית גבריאל עושה הכל על מנת להעניק לשוהים במקום, גם לדיירי הבית וגם למבקרים את תחושת הבית והחמימות הכל כך חשובה.העיצוב הביתי והמודרני, החדרים המאובזרים והמרוהטים בטוב טעם הינם חלק ממערך ביתי חם ותומך אותו אנו רוצים לתת ולהעביר לשוהים במקום.

שירותי רפואה זמינים

שירותי סיעוד 24 שעות ביממה

שירותי מטפלים 24 שעות ביממה

התאמת המזון ע"י דיאטן קליני

בניית תכנית טיפול פיזיותרפי אישי

תוכניות הפעלה מוטוריות וקוגניטיביות

העשרת תרבות ופנאי, חוגים הרצאות

מסיבות וימי הולדת

פדיקור מניקור

תספורות

שירותי ניקיון

שירותי כביסה

שירות סוציאלי פרטני

הצוות הרפואי

גיטנה פולונסקי

מנהלת הבית

ד״ר שקיל אנדרי - רופא הבית

ד״ר שקיל אנדרי

רופא הבית

ד״ר ילנה מלמן

רופאת הבית

מריאנה שולמון פרץ - אחות ראשית ומנהלת תחום הסיעוד

מריאנה שולמון פרץ

אחות ראשית ומנהלת תחום הסיעוד

ד״ר ויקטוריה גיינקו - מנהלת רפואית

ד״ר ויקטוריה גיינקו

מנהלת רפואית

אנה קימלמן - מנהלת תחום שירות סוציאלי

אנה קימלמן

מנהלת תחום שירות סוציאלי

עומר קיס - פיזיותרפיסט

עומר קיס

פיזיותרפיסט

פלורינה זיגדון - חשבת שכר

פלורינה זיגדון

חשבת שכר

חגית אזולאי - מזכירה רפואית

חגית אזולאי

מזכירה רפואית

דורית סואן דהן - אם הבית

דורית סואן דהן

אם הבית

מעוניינים במידע נוסף
צרו איתנו קשר